

Bvlgari
Bvlgari Sunglasses BV6103 201314 57 Women Rose Gold
£0.00Outlet Exclusive
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Rose Gold |
| Frame color | Rose Gold |
| Frame material | Metal |
| Lenses color | Brown |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | 3 |
| Style | Rectangle |
| Lenses effect | Gradient |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Lenses width | 57mm |
| Lenses height | 48mm |
| Bridge width | 17mm |
| Frame width | 139mm |
| Temples length | 140mm |
| Shipment includes | Case, cleaning cloth |
| Spring hinge | No |