

Swarovski
Swarovski Sunglasses SK0150 72T 50 Women Transparent
£0.00Outlet Exclusive
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Transparent |
| Frame color | Transparent |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Lenses color | Brown |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | 2 |
| Style | Butterfly |
| Lenses effect | Gradient |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Size | 50-21-140 |
| Lenses width | 50mm |
| Lenses height | 41mm |
| Bridge width | 21mm |
| Frame width | 140mm |
| Temples length | 140mm |
| Shipment includes | Case, cleaning cloth |
| Spring hinge | No |