

Bvlgari
Bvlgari Sunglasses BV6115 201414 58 Women Rose Gold
£0.00Outlet Exclusive
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Rose Gold |
| Frame color | Rose Gold |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Lenses color | Rosé Gold |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | 2 |
| Style | Butterfly |
| Lenses effect | Gradient |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Lenses width | 58mm |
| Lenses height | 45mm |
| Bridge width | 16mm |
| Frame width | 141mm |
| Temples length | 140mm |
| Shipment includes | Case, cleaning cloth |
| Spring hinge | No |