

Guess
Guess Optical Frame GU2666 090 51 Women Blue
£118.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Metal |
| Size | 51-17-135 |
| Lenses width | 51mm |
| Lenses heigth | 41mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 128mm |
| Temple length | 135mm |
| Shipment includes | Case, Cleaning cloth |
| Style | Half-Rim |
| Spring hinge | Yes |
| Extra | No extra |