

Diesel
Diesel Optical Frame DL5256 001 51 Unisex Black
£144.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Unisex |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Size | 51-18-145 |
| Lenses width | 51mm |
| Lenses heigth | 40mm |
| Bridge length | 18mm |
| Frame width | 135mm |
| Temple length | 145mm |
| Shipment includes | Case, Cleaning cloth |
| Style | Full-Rim |
| Spring hinge | Yes |
| Extra | No extra |