

Juicy Couture
Juicy Couture Watch JC/1120RGRG Women Rose Gold
£193.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Rose Gold |
| Clockwork | Quartz: Battery |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 0 ATM |
| Closure | Jewelry clasp |
| Functions | No Extra Funktion |
| Case color | Rose Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Case width | 36mm |
| Case length | 36mm |
| Facing | Rhine Stone |
| Wristband color | Rose Gold |
| Wristband material | Alloy |
| Strap connecting width | 17mm |
| Wrist circumference (max.) | 170mm |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
| Style | Fashion |
| Case height | 7mm |
| Glass | Mineral Glass |
| Display color | Rose Gold |
| Power reserve | No automatic |
| bezel | none |