





Swarovski
Swarovski Black Women Optical Frames
£215.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Size | 50-16-140 |
| Lenses width | 50mm |
| Lenses heigth | 37mm |
| Bridge length | 16mm |
| Frame width | 136mm |
| Temple length | 140mm |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
| Style | Full-Rim |
| Spring hinge | No |