







Ted Baker
Ted Baker Sunglasses TB1525 215 54 Dalia Women Pink
£155.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Pink |
| Frame color | Pink |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Lenses color | Multicolor |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | 2 |
| Style | Oval |
| Lenses effect | Gradient |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Lenses width | 54mm |
| Lenses height | 47mm |
| Bridge width | 17mm |
| Frame width | 140mm |
| Temples length | 145mm |
| Shipment includes | Case,cleaning cloth |
| Spring hinge | No |