

Miu Miu
Miu Miu Sunglasses MU56RS 7OE6X1 65 Women Rose Gold
£417.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Rose Gold |
| Frame color | Rose Gold |
| Frame material | Metal |
| Lenses color | Rosé Gold |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | 2 |
| Style | Butterfly |
| Lenses effect | No Extra |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Lenses width | 65mm |
| Lenses height | 60mm |
| Bridge width | 19mm |
| Frame width | 158mm |
| Temples length | 135mm |
| Shipment includes | Case, cleaning cloth |
| Spring hinge | No |