

Replay
Replay Optical Frame RY125 V01 52 Men Black
£139.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Men |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Plastic |
| Lenses width | 52mm |
| Lenses heigth | 35mm |
| Bridge length | 18mm |
| Frame width | 138mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |