

Pepe Jeans
Pepe Jeans Optical Frame PJ3144 C2 54 Kurt Women Red
£115.00£55.00-52%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Red |
| Frame color | Red |
| Frame material | Plastic |
| Lenses width | 54mm |
| Lenses heigth | 31mm |
| Bridge length | 15mm |
| Frame width | 141mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |