

Pepe Jeans
Pepe Jeans Optical Frame PJ3141 C4 51 Kim Women Purple
£133.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Purple |
| Frame color | Purple |
| Frame material | Plastic |
| Lenses width | 51mm |
| Lenses heigth | 41mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 135mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |