

Ted Baker
Ted Baker Optical Frame TB2160 152 54 Women Brown
£179.00£0.00-100%
This item is currently out of stock. Please check back later or explore similar items.
| Gender | Women |
| Main color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Size | 54-17-135 |
| Lenses width | 54mm |
| Lenses heigth | 27mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 130mm |
| Temple length | 135mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Rimless |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |